Teenused

Ventilatsioon

Tänapäevased hooned ehitatakse võimalikult energiasäästlikud, mistõttu on hoonete välispiirded õhutihedad. Tagamaks hoones hea sisekliima ei ole tänapäevast hoonet võimalik ehitada ilma ventilatsioonisüsteemita. Ventilatsioonisüsteemi planeerimisel on mõistlik kasutada oma ala spetsialistide abi, kuna hästi planeeritud ventilatsioonisüsteem on vaikne, energiasäästlik ning tagab ruumides värske õhu. Meie meeskonnal on kogemusi nii eramute, tootmishoonete kui ka ühiskondlike hoonete ventilatsioonisüsteemide rajamisel ja projekteerimisel.

Jahutus

Ruumides viibimisel on oluline ühtlane temperatuur kogu aasta vältel. Lisaks küttele on enamikes hoonetes vajalik ka ruumide jahutamine. Eriti oluline on jahutuse rajamine kontorihoonetesse ning ühiskondlikesse hoonetesse, kuna inimese tööviljakus langeb kõrge ruumi temperatuuri tõttu oluliselt.  Meie meeskond on spetsialiseerunud freoonipõhiste jahutussüsteemide rajamisele olgu selleks suured büroohooned või eramud. 

Küte

Meie kliimas on hoonete küttesüsteemide väljaehitamine vältimatu. Kõrgete energiahindade tõttu on energiasäästliku küttesüsteemi kasutamine eriti oluline. Profesionaalse meeskonna poolt projekteeritud ning ehitatud küttesüsteem hoiab kokku oluliselt energiakuludelt. Pakume lisaks küttesüsteemide ehitusele ka soojuspumpasid, mis on energiasäästlikud ja pika elueaga. 

Hooldus

Tehnosüsteemide õigeaegne hooldamine tagab süsteemide tõrgeteta töö ning seadmete pika eluea. Meie hooldustiimil on pikaaegne kogemus ning suudame lisaks korraliste hoolduste korraldamisega abistada ka tehnosüsteemides ilmnenud rikete kõrvaldamise. 

Meie peamised parnerid on oma ala spetsialistid

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com